Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Реставрація шкіри

Реставрація шкіри

Реставрація шкіри - це сукупність процесів, усунення та ремонту пошкоджень шкіри, яка включає в себе наступне фарбування та відновлення необхідного шару лаку. Реставрація сприяє подовженню терміну експлуатації виробів із шкіри, а також повертає предметів їх товарний вигляд, тим самим усуваючи необхідність у придбанні нових предметів.

Це високотехнологічний процес, який вимагає певних знань і навичок з підготовки, реставрації і забарвленням поверхні шкіри спеціальними матеріалами: очисники, грунтовки, шпаклівки, фарби, барвники, тоніки, лаки тощо

Ремонт шкіряних виробів займає певний час, який залежить від обсягу роботи та рівня пошкоджень. Також, для того, щоб процес відновлення шкіри проходив на високому рівні, необхідні спеціальні умови та інструменти.

Реставрація шкіри може бути різною та залежати від деяких факторів.

Розрізняють:

 1. комплексна реставрація – включає відновлення всій площі виробу, усунення дефектів, порізів, тріщин.
 2. локальна реставрація – усунення недоліків і дефектів певних ділянок виробу.

Процес повернення шкірі її первісного вигляду. Він відбувається в кілька етапів.
1-й етап - очищення поверхні. Полягає в очищенні шкіри від забруднень. Цей етап грунтується на видаленні жиру, поту, бруду, нальоту, не пересушив оброблюваний ділянку. Процес сприяє правильному накладення матеріалів на наступних етапах.
2-й етап - підбір кольору. Процедура проводиться індивідуально під кожне виріб. Колір підбирається ретельно і точно, приводячи шкіру в ідеальний стан. Залежно від рівня втрати кольору, підбирається фарба найбільш підходяща.
3-й етап - подготовка поверхности. В этом этапе происходит заделывание дефектов, потертостей, трещин специальными материалами для восстановления фактуры кожи. Каждый вид повреждений подлежит отдельному методу реставрации, с использованием индивидуальных технологий.
4-й этап - покраска. Процедура дальнейшей покраски участков кожи, которая способствует восстановлению цветового восприятия. Для разных изделий и предметов нужно разное количество слоев краски.

Так как кожаные изделия существуют в абсолютно разных сферах, бывает реставрация разных типов и направлений:

 •   автомобильный салон
 •   кожаная мебель
 • одяг
 • взуття
 • сумки
 • аксесуари
Інші статті
 • Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто — це процес відновлення оббивки салону, очищення її від плям і забруднень, повернення оригінального кольору шкіри. Послуга реставрації шкіри автомобілів може запобігти необхідну її заміну.
  Повна версія статті
 • Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей – процес делікатний і тонкий, що вимагає досвіду і потрібних знань, для досягнення необхідного результату процедури. До речей можна віднести одяг, взуття, аксесуари, галантерею і т. д.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner