Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Реставрація шкіри авто

Реставрація шкіри авто

Реставрація шкіри авто — це процес відновлення оббивки салону, очищення її від плям і забруднень, повернення оригінального кольору шкіри. Послуга реставрації шкіри автомобілів може запобігти необхідну її заміну. Відбувається повернення належного вигляду як окремих елементів салону, так і комплексна реставрація шкіри авто.

Для проведення даного процесу потрібні багато умов і наявність певних інструментів, матеріалів і знань. Залежно від ушкоджень ділянки оброблюваної шкіри, відбувається подальше усунення плям, порізів, тріщин, потертостей. Далі відбувається відновлення покриття шкіри, здійснюється також відновлення рідного кольору. Кожен випадок індивідуальний і розглядається окремо, так як ушкодження бувають різними і різного локальності. Шкіра сидінь авто найбільш часто пошкоджується, що пов'язано з найбільшою контактом водія з цією ділянкою. Але завдяки сучасним високим технологіям можна повернути шкірі колишню м'якість, колір і блиск.

Реставрація шкіри автомобіля має рад переваг перед її повною заміною:

 • Зберігається оригінальний матеріал
 • Не змінюється оригінальна шкіра, що дозволяє повернути первісний вигляд салону
 • Перевага також відзначається і в часових рамках процедури, так як повна заміна займає набагато більше часу
 • Колір салону або окремих елементів повертається до оригіналу

Використовуючи технології різних типів, можна провести реставрацію різних видів шкіри, коли заміна такого ж матеріалу може бути скрутній

Така процедура дозволяє продовжити експлуатацію таких виробів як: кермо, сидіння, підлокітник, ділянки двері, шкіряні вставки і обробки і т. д. За допомогою спеціального обладнання проводитися усунення наступних пошкоджень: тріщини, потертості, подряпини, порізи, пропалення.

Відновлення шкіри салону відбувається в кілька етапів. Спочатку проводиться повна чистка оброблюваного ділянки, яка включає усунення забруднень шкіри. Після цього здійснюється усунення дефектів і пошкоджень спеціальними матеріалами та інструментами.

Далі підбирається колір, який відповідає оригіналу. І в завершенні відбувається зафарбовування оброблюваної шкіри. По закінченню відновного процесу, реставрируемое виріб або весь салон повертається в первинний вигляд.

Інші статті
 • Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей – процес делікатний і тонкий, що вимагає досвіду і потрібних знань, для досягнення необхідного результату процедури. До речей можна віднести одяг, взуття, аксесуари, галантерею і т. д.
  Повна версія статті
 • Реставрація шкіри
  Реставрація шкіри
  Реставрація шкіри - це сукупність процесів, усунення та ремонту пошкоджень шкіри, яка включає в себе наступне фарбування та відновлення необхідного шару лаку.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner