Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Реставрація шкіри речей

Реставрація шкіри речей

Реставрація шкіри речей – процес делікатний і тонкий, що вимагає досвіду і потрібних знань, для досягнення необхідного результату процедури. До речей можна віднести одяг, взуття, аксесуари, галантерею і т. д. В залежності від типу виробу потрібні різні технології та інструменти, фарби, а також індивідуальний підхід.

На процес реставрації також впливає ступінь пошкоджень і вид. Розрізняють: тріщини, подряпини, потертості, вигоряння, прожоги, лущення. Кожен тип по-своєму обробляється, за допомогою використання різних матеріалів.

Також буває комплексна реставрація вироби, коли відновленню підлягає весь виріб – у випадках вигорянь, старіння шкіри. І буває локальна реставрація, яка здійснюється лише на певних ділянках, схильним пошкоджень може бути від пропалення, тріщин, подряпин.

Етапи відновлення шкіри речей трохи відрізнятися від інших шкіряних виробів.

 • Спочатку оцінюється обсяг роботи, текстура шкіри і її стан.
 • Беруться виміри пошкодженої ділянки.
 • Далі проводиться повна зачистка оброблюваного ділянки, усунення забруднень і виділень, які залишаються і вбиратися в шкіру.
 • Після, здійснюється відновлювальна робота пошкодженої шкіри, зарівнювання дрібних подряпин і тріщин, потертостей.

А далі в залежності від рівня втрати кольору проводиться підбір кольору споріднений оригіналу. Складність полягає у великій колірній гамі речей. Іноді одежина або сумки бувають різнокольоровими, що ускладнює процес відновлення, так як потрібно зробити точну прокраску декількох кольорів, зберігаючи при цьому початковий вигляд товару.

Текстура шкіри речей дещо відрізняється від матеріалу покриття меблів чи салонів автомобілів, що вимагає більшої ретельності в роботі. До того ж, популяризуються одяг і аксесуари з шкіри різних тварин, що ускладнює сам процес реставрації. Але при правильному підході і точним знанням, кінцевий результат фарбування не можна буде відрізнити від початкового товарного вигляду.

Для деяких речей потрібно додаткове покриття лаком, щоб надати потрібного блиску шкіри. Наприкінці, за бажанням, наноситься закріплювач для кращого ефекту реставрації, що допоможе зберегти виріб в кращому стані.

Якщо необхідно надаватися засоби по догляду за шкірою речей, вони продовжать експлуатацію товару.

Інші статті
 • Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто — це процес відновлення оббивки салону, очищення її від плям і забруднень, повернення оригінального кольору шкіри. Послуга реставрації шкіри автомобілів може запобігти необхідну її заміну.
  Повна версія статті
 • Реставрація шкіри
  Реставрація шкіри
  Реставрація шкіри - це сукупність процесів, усунення та ремонту пошкоджень шкіри, яка включає в себе наступне фарбування та відновлення необхідного шару лаку.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner