Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Колористика

Колористика

З часом все шкіряні вироби старіють і втрачають свій колишній блиск і колір. У якийсь момент виробу просто необхідна реставрація шкіри і відновлення кольору, так як, в добавок до механічних пошкоджень, може статися вигоряння кольору, помутніння, лущення, втрата блиску, насиченості і т. д. В залежності від побажань замовників, майстер може відновити колір до оригіналу, або замінити його повністю.
Підбір кольоруодин з найважливіших етапів реставрації шкіри якого-небудь виробу. Процес досить складний і вимагає максимальної точності та ретельності.

Вибір необхідного кольору шкіри здійснюється шляхом індивідуального огляду вироби, оцінки кольору і стану шкіри відповідно підбору рідного забарвлення. Цей етап буде впливати на кінцевий вигляд виробу і успіх повернення первісного вигляду в цілому.

Складність полягає в тому, що реставрація може проводиться на окремій ділянці шкіри, не зачіпаючи решту частини виробу. Потрібно відновити шкіру, при цьому не виділяючи оброблюваний ділянку від усієї площі.
На сьогоднішній день виробники шкіри використовують не тільки чорний і коричневий кольори або базові, а складні комбінації відтінків, які досягаються шляхом змішування 5, 6 і більше кольорів.

Всього базових кольорів налічується 20, а інші кольори досягатися шляхом додавання в основні спеціальних компонентів або барвників.

При додаванні в той чи інший колір деяких спеціальних компонентів вони стають світліше або темніше, більш насичені або ж навпаки трохи тьмяні – таким шляхом видобуваються різні відтінки одного основного кольору.

Щоб отримати ще більше кольорів необхідно змішувати їх між собою.

Так, щоб отримати, наприклад, бордовий колір потрібно змішати жовтий, червоний і синій колір в правильній пропорції. Щоб вийшли відтінки необхідно додавати більше одне з квітів.

Для отримання популярної теракотової шкіри необхідно змішати помаранчевий і коричневий, якщо ж додати більше коричневого -- колір вийде темніше, а якщо більше помаранчевого – відповідно світліше і т. д. тобто процес підбору кольору досить важкий і індивідуальний, так як здійснюється під конкретний виріб і його стан.

Важливо розуміти, що основних кольорів всього лише 20, а всі інші - це палітра, що досягається змішуванням базових, також як художник, який підбирає потрібну фарбу.

Інші статті
 • Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто — це процес відновлення оббивки салону, очищення її від плям і забруднень, повернення оригінального кольору шкіри. Послуга реставрації шкіри автомобілів може запобігти необхідну її заміну.
  Повна версія статті
 • Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей – процес делікатний і тонкий, що вимагає досвіду і потрібних знань, для досягнення необхідного результату процедури. До речей можна віднести одяг, взуття, аксесуари, галантерею і т. д.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner