Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Процес реставрації шкіряних меблів

Процес реставрації шкіряних меблів

Процес реставрації шкіряних меблів – це сукупність точних етапів щодо усунення дефектів шкіри необхідного вироби. З часом будь-яка шкіряні меблі втрачає свій первісний вигляд.

Це пов'язано як з простим старінням матеріалу, так і з банальними домашніми тваринами, які можуть подряпати меблі. До групи пошкоджень можна віднести: потертості, тріщини, подряпини, прожоги, лущення, втрата кольору. Залежно від рівня пошкоджень може виконуватися реставрація різної складності. Це пов'язано з багатьма факторами: рівень втрати кольору, глибина тріщин або подряпин, площа оброблюваної ділянки і т. д.

По ходу процесу, виконується реставрація виробу за допомогою спеціальних інструментів, технологій і матеріалів: фарби, лаки, тоніки. По закінченню процесу можна підібрати необхідні засоби догляду за шкірою меблів.

Для реставрації шкіри підійдуть наступні вироби: диван, пуф, стілець, подушка, крісло.
Вся процедура відновлення шкіряного покриття меблів складається з декількох етапів. Спочатку проводиться оцінка пошкоджень і подальшого опрацювання плану реставрації.

Потім проводяться виміри вироби або оброблюваної ділянки. Далі, виконується повне очищення шкіри від забруднень, пилу, жирів і т. д. Проробивши зазначену вище роботу, майстер усуває дефекти та пошкодження спеціальними інструментами. Після, підбирається фарба до оригіналу, і проводиться фарбування виробу. Це дозволяє повернути шкіряних меблів її товарний вигляд, не проводячи повної заміни шкіри.

В кінці процедури, якщо необхідно, шкіра покривається спеціальними лаками, для відновлення колишнього блиску і м'якості. За бажанням, можна покрити виріб захисними засобами, які допомагають правильно доглядати за шкіряними меблями. Така процедура не тільки збереже гідний вид меблів, але і продовжить її подальшу експлуатацію.

Говорячи про ряд переваг реставрації шкіряних меблів, можна відзначити наступні фактори:

 • Процедура зберігає первинний вигляд меблів і її якість.
 • Проходить відновлення кольору меблів, що повертає блиск і насиченість покриття.
 • Реставрація шкіряних меблів обходиться дешевше, ніж покупка нової меблів.
 • Повна заміна покриття займає більше часу, порівняно з її відновленням.
 • Під час процедури враховуються всі побажання клієнта, що дозволяє домогтися максимального ефекту.
Інші статті
 • Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто — це процес відновлення оббивки салону, очищення її від плям і забруднень, повернення оригінального кольору шкіри. Послуга реставрації шкіри автомобілів може запобігти необхідну її заміну.
  Повна версія статті
 • Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей – процес делікатний і тонкий, що вимагає досвіду і потрібних знань, для досягнення необхідного результату процедури. До речей можна віднести одяг, взуття, аксесуари, галантерею і т. д.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner