Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Доставка шкіряного меблів

Доставка шкіряного меблів

Процес перевезення шкіряних меблів досить важкий. Необхідно здійснити перевезення двічі: до майстерні і назад до замовника.

Під час транспортування, меблі, яка потребує реставрації, може ушкодити ще більше, а вже готова меблі - може ненавмисно подряпатися.

Складність для вантажників полягає в тому, щоб не завдати шкоди, відреставрованої меблів, під час перенесення, адже найчастіше вироби великі і деякі з них неможливо розібрати для компактної перенесення. Так як необхідна транспортування виробів, це виходить більш накладно і обходиться трохи дорожче.

Як вихід здійснюється реставрація шкіряних меблів на території клієнта квартира, заміський будинок, офіс, детейлінг центр, сто і т. д. Такий варіант найбільш зручний і дозволяє відновити шкіру меблів без необхідної транспортування в майстерню.

Майстер відновлює колір і пошкодження за допомогою спеціальних інструментів і технологій на вашій території, при цьому уникаючи зайвих маніпуляцій.

Завдяки підготовленим виїздів, рівень якості не страждає і дозволяє проводити реставрацію не лише майстерні, а час на відновлення і кошти на перевезення - будуть заощаджені, так як процес транспортування тривалий і важкий.

Інші статті
 • Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто — це процес відновлення оббивки салону, очищення її від плям і забруднень, повернення оригінального кольору шкіри. Послуга реставрації шкіри автомобілів може запобігти необхідну її заміну.
  Повна версія статті
 • Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей – процес делікатний і тонкий, що вимагає досвіду і потрібних знань, для досягнення необхідного результату процедури. До речей можна віднести одяг, взуття, аксесуари, галантерею і т. д.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner