Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Правила реставрації шкіри салону авто

Правила реставрації шкіри салону авто

Реставрація шкіри салону автомобіля - трудомісткий і делікатний процес, який займає багато часу і сил. Але в той же час дуже цікавим, оскільки по закінченні виходить практично новий, оригінальний відреставрований салон.

1. Чистка.
Для початку потрібно очистити поверхню від бруду, пилу, жиру і силікону.
Беремо дві ємності, одну менше, для приготування миючого засобу, та другу - бажано на 5 літрів, для чистої теплої води.
Так само беремо м'яку щітку і чисту ганчірочку (мікрофібру).
У першій ємності починаємо готувати засіб для миття. Розводимо 20 гр. шампуню в 300 гр. теплої води.Далі додаємо 0,5 чайної ложки соди.
Наносимо на поверхню губкою і ретельно затираємо щіткою.Наш засіб піниться і видаляє будь-які забруднення. Після беремо ганчірочку і воду, і змиваємо миючий засіб з поверхні шкіри. Витираємо і чекаємо поки шкіра висохне.
Шкіра стає чистою, з матовим відтінком.

2. Знежирення з грунтом.
Змішуємо 50 гр. спирту і 10 гр. грунту. Чистою ганчіркою протираємо поверхню шкіри. Висушуємо шкіру феном.

3. Підготовка фарби.
НА 100 гр. фарби беремо від 30 до 50 гр. води (потрібно підібрати в'язкість складу) і 0,5 - 1 гр. закріплювача. Пістолетом наносимо отриману суміш на поверхню до вирівнювання кольору. Перед фарбуванням перевіряємо адгезію на непомітній ділянці виробу.

4. Закріплення.
Закріпити поверхню потрібно відразу після фарбування.Для приготування закріплювача потрібно 60гр. закріплювача і 46-60 гр. води і 1 гр. сшивателя. Пістолетом наносимо на поверхню один раз до намокання.Після висихання прогріваємо шкіру феном, для кращого зшивання фарби і закріплювача. Залишити виріб на ніч.

Рекомендації.
Закріплювач складається з двох компонентів, матового і блискучого. При їх змішуванні виходить необхідна ступінь блиску. Якщо змішати 2 частини матового закріплювача і одну частину блискучого, отримаємо середній матовий блиск.
При нанесенні фарби і закріплювача пістолетом на великі ділянки шкіри, може виникнути ефект запиленості або шорсткості.Для того що б такого ефекту не отримати, потрібно використовувати пістолет який завдає велику кількість фарби, є спеціальні системи для цього. Або ж прикривати сусідні деталі плівкою, і тоді фарба рівномірно розпорошуватись на виріб.

Інші статті
 • Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто — це процес відновлення оббивки салону, очищення її від плям і забруднень, повернення оригінального кольору шкіри. Послуга реставрації шкіри автомобілів може запобігти необхідну її заміну.
  Повна версія статті
 • Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей – процес делікатний і тонкий, що вимагає досвіду і потрібних знань, для досягнення необхідного результату процедури. До речей можна віднести одяг, взуття, аксесуари, галантерею і т. д.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner