Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Як правильно доглядати за шкірою салону автомобіля

Як правильно доглядати за шкірою салону автомобіля
Шкіра використовується для оббивки автомобільних сидінь дуже дорога і володіє сильним захисним шаром. Для її фарбування використовуються спеціальні поліуретанові смоли і добавки поліпшують водостійкість і експлуатаційні властивості шкіри.

Але часто ми забуваємо що шкіра в автомобілі зазнає великих навантажень і перепадів температур. Кондиціонер і грубка, підігрів сидінь, висока ступінь тертя, все це призводить до передчасного зносу, а зокрема пересихання шкіри, особливо в місцях перфорації.

Якщо за шкірою не здійснювати ніякого догляду – не чистити і нічим не захищати, то з часом потрапляють на неї, непомітні для ока краплі олії і кислоти викликають її розтріскування і лущення, а також локальне знебарвлення. Подібні ефекти добре виявляються на автомобільних рулях, підголівниках або на внутрішніх поверхнях шкіряних комірів.

Пропонована система догляду за автомобільної шкірою допоможе зберегти Ваш салон.

Догляд за салоном можна розділити на декілька циклів.

 • профілактичний догляд
 • звичайний (щоденний догляд
 • періодичний догляд (сильна чистка)
 • відновлювальний догляд

1-й цикл. Початковий або профілактичний

Профілактичний догляд за новим салоном слід почати з нанесення засобу для захисту шкіри. Protector D.

Засіб для захисту не утворює плівки на поверхні, без ефекту липкості і без запаху, зберігає природну м'якість і еластичність шкіряної поверхні. Утворює бар'єр при якому шкіра дихає, і в теж час захищена від глибокого проникнення жирних плям і чорнила кулькових ручок. Якщо шкіра не захищена то жир проникає в пори шкіри, і велика ймовірність, що буде дуже складно очистити його без пошкодження шару фарби. Так само наявність протектора допомагає усунути проникли в шкіру барвники (наприклад від джинс) без перефарбовування. Даний протектор забезпечує стійкість до вологи і пересихання, зменшує ймовірність розтягування, стирання та зносу. Під час руху зменшує скрип шкіри при терті. Також може використовуватися для усунення та приховування потертостей на шкірі.

 Застосування: очищувач Leather Cleaner → захист Protector D

2-й цикл. звичайний (щоденний догляд.

Звичайна очищення включає в себе такі процедури, як загальна очищення від пилу і нейтралізація поверхні шкіри.

В якості засобу для щоденного догляду рекомендується використання Leather Cleaner

Рівень PH очисника нейтралізує і запобігає негативний вплив залишків поту і що міститься в ньому сечовини, внаслідок чого природні бактерії утворюють лужне середовище викликає липкість шкіри і з часом саморуйнування захисного шару шкіри.

Застосування: нанесіть Легкий Очищувач Leather Cleaner серветкою або розпиленням, протріть поверхню вбирним паперовим рушником для видалення забруднень. Захистіть поверхню засобом Protector D.

3-й цикл. Видалення сильних забруднень

Включає в себе, на початку, очищення легень і середніх забруднень очисником Leather Сleaner. Для більш серйозних забруднень рекомендується використовувати Систему глибокого очищення». Захистіть поверхню засобом Protector D.

4-й цикл. Відновлювальний догляд

З часом, із-за жорстких умов експлуатації, шкіра пересихає. Особливо в місцях постійного навантаження і перфорації. Сухість шкіри - це наслідок випаровування з неї жируючих компонентів, що потрапляють в неї у процесі виготовлення шкіри.

Процес відновлення складається з трьох кроків.

 1. Очищення

Вид очищення вибирається в залежності від ступеня забруднення шкіри.

 • Сleaner
 • Deep Cleaner's system
 • Strong Cleaner (Потрібно попередньо провести тест на несмиваемость покриття на непомітній ділянці) Якщо фарба легко стирається потрібно захистити поверхню лаком для запобігання передчасного зносу покриття.
 1. Нейтралізація Опаласкивателем Rinse
 2. Пом'якшення шкіри.

В якості пом'якшувача застосовується Hydrator для пересушеною шкіри, складок і зморшок. Розрівнює складки і склеєні волокна для попереднього відновлення еластичності за допомогою жирування Fatliquor. Засіб використовується для ослаблення поверхневого натягу структури шкіри на межфибрилярном рівні для ефективного розподілу жирующего складу. Заряджає білкові волокна шкіри аніонним зарядом для ефективного зв'язку з жировим наповнювачем

Застосування

 • Рівномірно нанести на чисту шкіру.
 • Для прискорення насичення наносите на виворіт шкіри, тріщини або перфораційні отвори.
 • Якщо шкіра дуже ламка або вимагає ретельного розм'якшення, рекомендується покрити виріб паперовими рушниками для збереження рівня вологості і потім загорнути у плівку(стрейч).
 • Почекати від 30 хвилин до 24 годин в залежності від стану шкіри.

4. Жирування шкіри.

Застосовується анионная емульсія для жирування шкіри. Відновлює природний жир міститься в шкірі, зникаючий в процесі експлуатації, старіння шкіри і вымывающийся різними очисниками. Проникає углиб шкіри і змащує волокна. Підвищує міцність на розтягнення шкіри. Запобігає появі тріщин. Зменшує ймовірність розриву на швах і перфорації. Послаблює натяг в місцях брутального розриву і складках. Допомагає підтримувати шкіру в оптимальному фізичному стані і запобігає передчасний знос.

Застосування:

 • Збовтати
 • Застосовується після Hydrator
 • Нанести на кожу. Для более однородного насыщения кожи, накройте бумажным полотенцем и замотайте в пленку. Подождите от 30мин до 24 часов в зависимости от состояния кожи.
 • Для ускорения насыщения наносите на изнанку кожи, трещины или перфорационные отверстия.
 • Предпочтительно естественное высыхание
 • Для устранения грубых складок крестообразно растяните кожу, пока он влажная.
 • Если после высыхания какая то часть кожи недостаточно мягкая, примените на этом участке  Hydrator и повторите операцию.
 • После высыхания для придания мягкости, разомните кожу.

5. Лакировка (Дополнительная опция).

Додатковий захист поверхні лаком.

При тривалому використанні шкіри стирається захисний шар лаку. Для відновлення зносостійкості рекомендується нанести лак Auto Top Coat.

Інші статті
 • Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто — це процес відновлення оббивки салону, очищення її від плям і забруднень, повернення оригінального кольору шкіри. Послуга реставрації шкіри автомобілів може запобігти необхідну її заміну.
  Повна версія статті
 • Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей – процес делікатний і тонкий, що вимагає досвіду і потрібних знань, для досягнення необхідного результату процедури. До речей можна віднести одяг, взуття, аксесуари, галантерею і т. д.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner