Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Шкіряне виробництво

Шкіряне виробництво

Шкіра - це натуральний матеріал, зроблений зі шкур різних тварин. Як немає двох однакових тварин, так і немає двох ідентичних шматків шкіри. Ці природні особливості не є дефектами, а тільки додають унікальності кожного готового виробу. Особливо це відноситься до екзотичної шкіри.

Обробка шкіри, одне з найдавніших ремесел на землі. Первісні люди почали обробляти шкури тварин багато тисяч років тому. Цей процес можна назвати самою першою обробною промисловістю. З шкіри виготовляли практично всі.

Стародавні люди використовували для захисту ніг примітивну взуття: обмотували ноги шматками шкур тварин і закріплювали шкіряними смужками або жилами. Найпершою взуттям людини були сандалі, які замість підошви мали дощечку, прив'язану до стопі шкіряними ремінцями.

Поступово техніка виготовлення речей зі шкіри удосконалювалася, предмети побуту перетворювалися на справжні витвори мистецтва.

Шкуры использовались для согревания тел людей и обертывались вокруг ног, являя собой первый тип ботинок. Необработанные шкуры начинали разлагаться и гнить. Высушивание шкур на солнце консервирует их, в результате получался очень твердый, негибкий материал, малопригодный для изготовления одежды. Шкуры следовало смягчить. Это было сделано посредством натирания подготавливаемой шкуры различными жирами. На животных охотились с целью получения их мяса и жира, перед применением пищи с животного следовало снять шкуру. Для этого использовались острые куски кремня, а позже – кремниевые ножи.

Для обробки шкур використовувалася вода, в яку додавали різні види кори і ягід. Було виявлено, що після такої обробки шкур вони ставали значно м'якше і могли протистояти гниттю. Активні речовини, що містяться в витяжках з певних рослин і виробляють такий вплив на шкури тварин, називають танінами. Це був один з перших методів дублення шкіри.

Інші статті
 • Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто — це процес відновлення оббивки салону, очищення її від плям і забруднень, повернення оригінального кольору шкіри. Послуга реставрації шкіри автомобілів може запобігти необхідну її заміну.
  Повна версія статті
 • Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей – процес делікатний і тонкий, що вимагає досвіду і потрібних знань, для досягнення необхідного результату процедури. До речей можна віднести одяг, взуття, аксесуари, галантерею і т. д.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner