Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Як правильно оновити застарілу меблі?

Як правильно оновити застарілу меблі?

У зіткнувся з цим є кілька варіантів розвитку подій. Основні з них перетворюється у звичайне для багатьох дилему: купити нову або відновити свою звичну зручну м'яку меблі.

Для цього і існує такий вид відновлення, як лакування, перетяжка або оббивка м'яких меблів спеціальної меблевою тканиною, шкірою натуральної чи штучної.

Сам по собі процес реставрації того, що роками радувало наш погляд і надавало затишок квартирі або офісу, досить трудомісткий. Від майстра потрібні досвід, вправність, майстерність і великі знання в області меблевих тканин, фурнітури, і механізмів трансформації. Крім того, бувають такі випадки, коли деякі елементи м'яких меблів морально застарівають, і потрібно їх модернізація з урахуванням нових віянь прогресу і технологічних інновацій. І це теж з успіхом виконують наші фахівці.

Інші статті
 • Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто
  Реставрація шкіри авто — це процес відновлення оббивки салону, очищення її від плям і забруднень, повернення оригінального кольору шкіри. Послуга реставрації шкіри автомобілів може запобігти необхідну її заміну.
  Повна версія статті
 • Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей
  Реставрація шкіри речей – процес делікатний і тонкий, що вимагає досвіду і потрібних знань, для досягнення необхідного результату процедури. До речей можна віднести одяг, взуття, аксесуари, галантерею і т. д.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner