Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Реставрація верхнього одягу зі шкіри

При ретельному і правильному догляді за одягом з натуральної шкіри він може прослужити дуже довго. Але все ж необхідно бути готовим до того, що рано чи пізно може знадобитися ремонт шкіряного одягу, адже він втратить свій попередній вигляд, навіть якщо умови експлуатації були повністю дотримані. Навіть цей практичний матеріал не може бути вічним. 

Шкіра втрачає необхідну еластичність, що призводить до тріщин, тріщин і стирання. Щоб відновити первісний вигляд, необхідно відновити шкіряний одяг.

Шкіряний одяг змушує задуматися про те, як його можна відновити, особливо якщо він вам дуже подобається і ви не хочете розлучатися з ним. Сучасні технології ремонту шкіряного одягу дозволяють усунути будь-які дефекти, що виникли в процесі експлуатації одягу. Тільки спеціальна обробка допоможе позбутися від дрібних і значних дефектів, наприклад, пробіжок, порізів, сильних домішок і саден.

Не намагайтеся самостійно відновити шкіряний одяг! Це завдання тільки для досвідчених фахівців, які якісно виконають роботу - не завдавши шкоди власнику шкіряних виробів. 
Він може відрізнятися за способом засмаги або типом. Тому тільки фахівець може вибрати єдино правильний спосіб відновлення в кожному випадку.

Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.Євген
Відрадний проспект 42, Київ, Україна
+380 (95) 739-68-06
+380957396806+380957396806+380957396806

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner