Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Галантерея, реставрація та відновлення

Шкіряні вироби - це набір необхідних аксесуарів, які можуть бути не тільки корисними, але і в якійсь мірі підкреслити статус власника. Підбір аксесуарів з натуральної шкіри - це не просто і відповідально, а знайти необхідну річ в магазинах дуже складно, а іноді і неможливо. 

Річ повинна не тільки відповідати вашим вимогам, але і бути функціональною. Для жінки це може бути сумочка або рукавички, але для чоловіка, гаманець, ремінь або ремінь. 
Ремонт шкіряних виробів в цьому випадку є найбільш розумним рішенням. Відновлення сумочки або будь-якого іншого аксесуара з натуральної шкіри позбавить вас від необхідності бігати по бутиках в пошуках необхідного предмета, а ваш улюблений предмет залишиться з вами ще кілька років. 

Реставрація шкіряних аксесуарів обійдеться дешевше, ніж покупка нового аксесуара.
Важливо, що реставрацією шкіряних галантерейних виробів займаються тільки якісні фахівці з досвідом використання спеціальних ремонтних матеріалів. 

Цей вид роботи вимагає майстерності і делікатності. В процесі ремонту відбувається не оновлення шкіри, а відновлення текстури, що відрізняє реставраційні роботи в нашій компанії від звичайних способів ремонту. Після відновлення шкіряні аксесуари можуть бути перефарбовані в інший колір, ніж оригінал.

Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.Євген
Відрадний проспект 42, Київ, Україна
+380 (95) 739-68-06
+380957396806+380957396806+380957396806

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner