Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Локальна реставрація меблів

Ремонт і реставрація шкіряних меблів, а також шкіряних диванів і стільців, з гарантією якості. Швидка реставрація шкіряних меблів після будь-яких пошкоджень.

Будь-які шкіряні меблі, навіть при належному догляді, з роками зносяться, з'являються потертості, незначні і серйозні травми. Іноді здається, що її неможливо відновити. Наша команда професійно відремонтує шкіряні меблі вдома, поверне вашій продукції новий і гідний вигляд.

Сьогодні технологія реставрації шкіряних меблів значно просунулася вперед і дозволяє практично повністю виправити будь-які пошкодження: потертості, тріщини, хулігани, порізи, отвори і так далі. Грамотне відновлення шкіри дивана дозволяє повністю відновити фактуру матеріалу і оригінальний колір. Але звичайно, ремонт шкіряних стільців і диванів - це не легка операція, вона вимагає спеціальних засобів, знань і звичайно практики, тому краще довірити ремонт шкіряного дивана професіоналам.
Процес реставрації шкіряних виробів, в цілому, складається з наступних етапів: очищення і знежирення, підбір кольору, ремонт пошкоджень (якщо такі є) спеціальними ремонтними складами, нанесення активатора клею, безпосередньо фарбування аерографією.
В кінці фарбу покривають захисним лаком шкіри. Фактично процес повторює процес фарбування шкіри в шкіряній промисловості.

Наша компанія має великий досвід в області реставрації шкіри. Наші майстри - це висококласні фахівці, які прекрасно знають свою роботу.

Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.Євген
Відрадний проспект 42, Київ, Україна
+380 (95) 739-68-06
+380957396806+380957396806+380957396806

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner