Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Реставрація фарбування торпедо

Як правило, торпеда вимагає ремонту після ситуації, в якій підстрелили подушку безпеки - водія або пасажира. Це не обов'язково випадковість, іноді легке зіткнення, удар по стіні і т.д. Запускає одноразовий піро-механізм, який запускає відкриття подушки, вилка відкривається, ламаючи верхній матеріал. У таких ситуаціях необхідний повний ремонт систем безпеки транспортного засобу, включаючи ремонт подушок безпеки і, звичайно ж, ременів безпеки, щоб у майбутньому пасажири і водій були захищені від аварії.

Зовнішній вигляд салону автомобіля дуже важливий, особливо якщо це автомобіль представницького класу, а також якщо його власник має належну точність у всьому. Більш того, після ДТП не безпечно залишити його в такому ж вигляді і необхідно відремонтувати або відремонтувати торпеду, звернувшись до професіоналів.

«Косметичний» ремонт панелі може знадобитися через подряпини, опіки сигарет та інші дефекти на її поверхні, викликані не надто ретельною роботою салону.

Монтаж і демонтаж ускладнюються наявністю великої кількості кабелів, затискачів, заглушок і т.д. При наявності подушки безпеки важливо, щоб виконана робота не вплинула на її своєчасне реагування в разі аварії.

Крім того, панель завжди перед очима водіїв і пасажирів, тому після ремонту вона повинна виглядати надзвичайно акуратно і естетично.

Видалення зовнішніх дефектів на торпеді
Якщо на поверхні панелі приладів з'явилися подряпини, невеликі тріщини, потертості, плями і т.д. за допомогою сучасних технологій внутрішнього тюнінгу легко позбутися від них. Дрібні пошкодження маскуються шліфуванням і фарбуванням пластику. Значні дефекти можна приховати, потягнувши.

Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.Євген
Відрадний проспект 42, Київ, Україна
+380 (95) 739-68-06
+380957396806+380957396806+380957396806

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner