Кошик
2 відгуків
+380 (95) 739-68-06
Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.

Місцеве відновлення вінілу автомобіля

Прекрасна та високоякісна прикраса інтер'єру автомобіля є важливою деталізацією з точки зору комфорту водія та його пасажирів під час поїздки. Нещодавно внутрішнє оздоблення за допомогою вінілу - спеціальної плівки, яка має ряд корисних, з точки зору водія автомобіля, була дуже популярною.
Вініл у автомобілі  - це захист внутрішніх деталей від пошкоджень. Захищає внутрішні деталі від зовнішніх впливів та появи подряпин та інших пошкоджень на них. У той же час у самого вінілу є тривалий термін служби, а це означає, що, застосовуючи цей фільм для прикраси кабіни один раз, ви можете забути про такий ремонт довгий час.
Вінілова плівка - висока стійкість до зовнішніх впливів. Вінілл ідеально переносить вплив різноманітних хімічних речовин, не вигорить від прямого сонячного світла, має довговічність і високу міцність. Усі ці характеристики є гарантією того
Якщо мова йде про прикрасу інтер'єру автомобіля, то, як правило, вінілова плівка використовується для затягування пластикових частин кабіни:

  • торпеди;
  • консолі для автомобільної акустики;
  • підлокітники стільців;
  • Частини панелі тощо

Вініл приклеюється просто. Але самостійно це краще не робити. Роботи в елементах машини здійснюється на декількох етапах, вимагає ретельної обробки бази від забруднення, її знежиреного, компетентного експлуатаційного розподілу покриття, згладжування складок та порушень та фіксації. Хочете замовити автомобіль у вінілі або будь -який інший матеріал. Контакт, ми будемо раді допомогти!

Кухня шкіри - реставрація, відновлення та матеріали для виробів зі шкіри.Євген
Відрадний проспект 42, Київ, Україна
+380 (95) 739-68-06
+380957396806+380957396806+380957396806

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner